0553 495 1650

info@ucuzawebtasarim.com

SEO OPTİMİZASYONU
slider
Tüm arama motorlarında üst sıralara çıkararak sizleri kolay bulunmanızı ve daha çok kitleye ulaşmanızı sağlıyorum. Anahtar kelimelerle uzun vadeli çalışmalarla organik kitlelere sesinizi duyuruyorum.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Şirketinizi veya kişisel web sitenizi arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirerek web sitelerinizin optimize ediyor, hedeflenen anahtar kelimelerle arama motorlarının sıralamasında üst sayfalarda görünme çalışmalarınızı yapıyorum.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?  Nasıl yapılır?

SEO en basit tanımıyla; İnternet sitelerinin hem arama motorları hem de kullanıcılar için optimize edilmesidir. İyi bir SEO için arama motorları kriterlerini hedeflemek kadar kullanıcı deneyimine de önem vermek gerekir.

SEO’nun açılımı yalnızca “Search Engine Optimization” değil, aynı zamanda “Search Experience Optimizator”dır. Yani SEO; Hem "Arama Motoru Optimizasyonu" hem de "Arama Deneyimi Optimizasyonu Yapan Kişi" anlamlarına gelir.

SEO'nun amacı; web sitenizi arama motorlarının belirlediği kriterlere uygun hale getirerek, arama sonuçlarında üst sıralara yükselmektir. Web siteniz üst sıralara yükselirse ziyaretçi trafiği artar. Web sitenizin trafiği ne kadar fazla olursa maddi kazancınız da aynı oranda yükselir.

Arama Motoru Optimizasyonu, internet sitenizden reklamsız kazanç elde etmenizi sağlar.

SEO, Google veya benzer arama motorlarında web sitenizin anahtar kelime konumlarını yükselterek, içeriğinizle ilgili arama yapanların sizi bulabilmesini sağlar. Web sitenizden gelir elde etmek için sürekli olarak reklam vermenize gerek kalmaz. Reklam vermek zorunda olan bir internet şirketiniz varsa, reklam maliyetlerini uzun vadede azaltır.

Beni Arayın 0553 495 1650

Beni Arayın 0553 495 1650

TOPÇU MAHALLESİ 1547.CADDE 13/25 ETİMESGUT/ANKARA
0553 495 1650
info@ucuzawebtasarim.com

2020 © ucuzawebtasarim.com. Design by MERT HÜRALP

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ