0553 495 1650

info@ucuzawebtasarim.com

BLOG
Anasayfa Blog Neden E-Bülten Kullanmalıyız?

Neden E-Bülten Kullanmalıyız?

26 Temmuz 2020

İnternet üzerinden yapılan bir iletişim şeklidir. E-Bülten internet kullanımının yaygınlaşmasıyla pazarlama, tanıtım, reklam aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

E-Bülten Nedir?

İnternet üzerinden yapılan bir iletişim şeklidir. E-Bülten internet kullanımının yaygınlaşmasıyla pazarlama, tanıtım, reklam aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. E-Bülten yaparken kitlenizi belirleyebilirsiniz böylelikle doğru zamanda doğru yerlere mailleriniz ulaşabilir ve pazarlama ağınızı genişletebilirsiniz.

 

 

Neden E-Bülten Kullanmalıyız?

E-Bülten ile müşterilerinize direk mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Kurumsal firmalar, bankalar, e-ticaret satışı yapan firmalar bu sistemi sıkça kullanmaktadır. E-Bülteninizi resim, yazı , pdf olarak hazırlayabilir istediğiniz sayıda kişiye gönderebilirsiniz. Firmanızla ilgili duyurularınızı, haberlerinizi, ürünlerinizi müşterilerinizle kolaylıkla paylaşabilirsiniz. E-Bülten direk kişilerin kendi e-posta adreslerine gönderildiği için kendilerinizi daha özel hissetmesini sağlamaktadır böylelikle daha etkili sonuçlar alınır.

E-ticaret siteniz varsa sizi en iyi şekilde tanınmanın yolu E-bülten yapmanızdan geçer. E-Bülten sayesinde ürünlerinizi müşterilerinize daha kolay tanıtabilir ve kampanyalarınız hakkında bilgilendirebilirsiniz.

E-Bülten hazırlanırken nelere dikkat etmelisiniz?

- İçeriğine, kullanacağınız başlıklara, resimlerin boyutuna ve linkine dikkat edilmeli.

- E-Mailinizi hazırlarken resimlerinize veya yazılarınıza yönlendirici linkler vermelisiniz.

- Kampanyanızda ön planda tutmak istediğiniz kısmı büyük ve vurgulayıcı şekilde yazmalısınız.

- Hazırlamış olduğunuz e-mailinizi göndermeden önce mutlaka deneme maili göndermeli ve son kontrollerinizi yapmalısınız.

- E-Mailinizin başlık bölümüne müşterilerinize asıl iletmek istediğiniz mesajı kısa ve öz şekilde yazmalısınız.Bu yazı 218 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

E-TİCARET Nedir?

26 Temmuz 2020

İnternet Sitesi Nedir?

26 Temmuz 2020

Pagerank Nedir?

26 Temmuz 2020

Beni Arayın 0553 495 1650

Beni Arayın 0553 495 1650

TOPÇU MAHALLESİ 1547.CADDE 13/25 ETİMESGUT/ANKARA
0553 495 1650
info@ucuzawebtasarim.com

2020 © ucuzawebtasarim.com. Design by MERT HÜRALP

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ